| liliana15 a întrebat:

am nevoie de ajutor, unde gasesc si eu rotitele aleaat wits' end in tomb raider anniversary?

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Prima o gasesti pe stanca aia
A 2 o gasesti pe acolo sus la o cascada mare nu aia de la inceputul levelului cealalta
A 3-a o gasesti acolo dupa ce l-ai omorat pe dinozaurul mare.
Daca nu intelegi uita-te pe youtube. Funda please! Bafta!

| liliana15 explică (pentru vali1985):

Mersi frumos...am ajuns la dinozaur, dar nu pot sa il omorangry ti-am dat funda:*

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

La dinozaur trebuie sa faci aia rosie de tot si te feresti pe shift cu a sau d.Iti multumesc!

| liliana15 explică (pentru vali1985):

Ok o sa incerc sa il omor...mersi mult:*

| liliana15 explică (pentru vali1985):

Ai vreo idee de unde sa descarc tomb raider legend full?