| LawlietRyuzaki a întrebat:

Sall,TPU! Am nevoie de niste oamnei la un server de cs cine-va sa se ocupe de host altul de redirecte unul de pluginuri, scripturi, altele.Alt cine-va de forum cu infatisarea, posturile.Vor primi gradul de Fondator + Acces FTP! Cine e interesat sa bage id-ul

...---- === raul_boss999@yahoo.com ====----...

1 răspuns:
| BudX a răspuns:

Iti spun sincer parerea mea. Eu cred ca "stafful" serverului ar trebui sa fie alcatuit din persoane apropiate in care ai incredere maxima. Pentru ca asa pe siteuri nu stii de cine dai si dupa te plangi ca tia stricat serverul sau altele. Ti-o spun din proprie experienta. Si eu am facut la fel.