| Alexlct04 a întrebat:

Sall TPU, am nevoie de un cod de paysafecard (cs 1.6 ) ma poate ajuta cineva cu unu?

3 răspunsuri:
| Costy9991 a răspuns:

Nu are cum sa te ajute nimeni cu asta, foarte usor de duci la un magazin spui sa-ti dea un cod paysafecard o sa te intrebe de cat o suma de bani, de ex buna ziua dati-mi si mie un cod paysafecard de 25 lei...tu spui suma ta happy si codul acela il dai tu cui vrei sa il dai., funda? big grin

| Alexlct04 explică (pentru Costy9991):

Nu gasesc, niciun om nu stie ce e ala paysafecard.

| Costy9991 a răspuns (pentru Alexlct04):

Inseamna ca esti din Moldova acolo nu prea se gasesc coduri psf, du-te la un magazin alimentar de ex anabella si o sa vezi un aparat acolo selectezi paysafecard bagi bani si iti da codul.