| AnonimPeViata a întrebat:

am nevoie de un Trade Hack pentru metin2 dau funda pentru cel mai bun hack, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Salut, in primul rand nu exista hack de trade sau de yang pentru metin 2. In al doilea rand tot ce vezi pe youtube sunt numai niste fakeuri ca sa downloadezi " hackul " din descriere care nu e altceva decat un virus care poate sa iti strice calculatorul sau. keylogger care poate sa iti fure datele / parolele / si tot ce tastezi tu. Concluzia care sper ca ai tras-o este ca nu exista hack de metin2 [ Trade hack ].

1 răspuns:
| stefancta a răspuns:

Silent dagger are dreptate, nu exista trade hack!