| Alex_7155 a întrebat:

SALL TPU am o intrebare cum hostez un server samp fara bani?

2 răspunsuri:
| HSM a răspuns:

De acasa, dar daca vrei sa fie calumea ai nevoie de baza de date, care e greu de facut si trebuie sa o stii tine.Deci e aprox. imposibil.

Tocmai ce ne-am infiintat, haide si tu si vei primi de toate, cauta-l pe HSMax

HostName: RFX-GAMING: RPG Server [0.3x]
Address: 188.241.194.207:7777
Players: 30 / 50
Ping: 23
Mode: RFX RPG v0.1
Map: San Andreas

| Sasha24 a răspuns:

Nu exista hosting samp gratis deoarece serverele de samp consuma prea multe resurse pentru un serviciu gratuit.
Recomand http://hqh.ro/hosting/samp la doar 5euro lunar primesti 50slot iar ping-ul este extrem de mic, nu exista intreruperi datorita UPS-urilor / generatoarelor. Nu o sa gasesti nicaieri combinatia asta de preturi mici si calitate mare.