| bokorrobert1999 a întrebat:

am o intrebare de unde pot downloada un mta san andreas bun dau funda

Răspuns Câştigător
| D4nu7z a răspuns:

Scrii pe google mtavc si dai pe primul dai download si gata il instalezi te joci ma poti gasi su numele Danut|MD| si scrii in browser Romania si vei gasi sv romanesti bft si sper sa ne intalnim pe MTA

2 răspunsuri:
| bokorrobert1999 explică:

Am mai jucat samp da nu-mi prea place

| Gicutzu23 a răspuns:

Poi incearca sa descarci samp adica San Andreeas Multiplayer sper ca ai inteles sau in ati dau eu un site cu moduri http://www.strategyinformer.com/pc/mods/grandtheftautosanandreas/mod.html cam asta a fost bafta Funda daca vrei :D