| TheCraftingHero a întrebat:

Am o intrebare.Eu aveam un cont de google.pe contul de google aveam un joc(clash royale) pe care eram arena 10 si muncisem la el din aprilie.EU, in iunie, mi-am pierdut contul din cauza unui coleg tampit care a dat contul meu la schimb si dupa l-am facut sa se simta vinovat si cand a dat contul celui cu care a facut schimb inapoi el nu a mai primit contul meu.Eu am ramas logat cu contul pe tableta si telefon(pe clash). Tableta e acum in service, i s-a spart displayul.Astazi am spart displayul si la telefon din greseala.Cand voi schimba displayul se vor pastra datele de pe telefon /tableta? Rog seriozitate, pe contul asta am muncit din aprilie si nu mi-ar placea sa fi pierdut tot ce am facut pana acum.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă rămâne placa de baza și cel care o repara nu ii da resetare generala, va fi ca înainte.

| Anonim6973946 a răspuns:

O sa ai contul tau de arena 10 cat timp nu umbla in software