| gAbY4Fun1 a întrebat:

SaLL TPU! Am o intrebare legata de minecraft.
Mi-am facut un server si merge e ok dar prietenii mei nu pot intra pe server decat daca am eu un program deschis Minecraft Server,
cel cu care am creeat serverul.Cum fac sa mearga serverul meu tot timpul deschis fara sa mai pornesc programul.Ca si la Minecraft Romania sau ceva de genu.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum.

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Imi poti explica pe mess te rog cum ai facut sv am cautat pe net foarte mult dar nu am gasit daca mi-ai explica pas cu pas as fi recunoscator PS:nu am spike si 2. id-ul meu este leoiliescu