| alex13 a întrebat:

Sall tpu.Am o intrebare pentru funda:Mi-am facut server la minecraft cu hamachi si nu merge sa-l dau si la altii.lor le scrie can't reach, dar eu pot intra(apropo serverul e 100% corect facut iar eu am? (mai mult) multtumesc anticipat

1 răspuns:
| BlureShadow a răspuns:

Incearca sa inchizi windows firewall si sa iti instalezi un antivirus, eu folosesc Microsoft security essesntials (e free) in 90% din cazuri firewall-ul e problema big grin