| BattleFieldByWindows a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare simpla dar pentru uni e mai grea.
E despre Global Metin2 (nu ala romanesc).
Nu stiu nici un site de unde sa ma inregistrez.
Lam downloadtat dar nu ma pot inregistra.
Imi paoate spune cineva un site sau o chestie (cum sa caut pe Google sau Yahoo!).
Dau FUndA! la cel care imi zice ce trebuie sa fac.
PLZwinking
AjuTOrRRrRRrrrRR big grin

1 răspuns:
| msil3 a răspuns:

Contacteaza un player ce joaca acolo. Apoi il intrebi de id-ul creatorului. Dupa ce ai facut rost de id-ul creatorului il intrebi de siteul de inregistrare.El iti da inregistrarea.Acum ai id-ul creatorului. Poti sa faci ce vrei daca il faci prieten. Fatil prieten apoi cerei iteme.Si se poate sa iti dea si un cont de level marewinking