| Ynocrazy a întrebat:

Am o mica problema! Mi-am luat de curand net cu fibra optica viteza de 90mb/s, dar am o problema! Vreau sa fac un server de metin si cand intru pe ip meu public scrie sus in stanga cu litere mari : BOO! si nu e de la xampp! va dau sa incercati: http://92.86.30.90/ nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma! apropo am IP static! Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Lyght a răspuns:

La metin nu poti sa iti faci server daca ai fibra optica, iar la viteza aia metinul o sa iti mearga in reluare

| Ynocrazy explică (pentru Lyght):

Netul sa mearga in reluare? cred ca glumesti e viteza maxima cel mai bun net din sat