| AbcDaBcDe a întrebat:

am o placa video Nvidia GeForce 6100 si nu gasesc driverul la ia poate il gasiti voi
Va rog dati-mi si mie site de download

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Ok valybossxxxxxxxx :))

Nu ai de ce sa cauti driverul specific pentru placa GeForce 6100 pentru ca nu exista. seria geforce foloseste drivere generice. un geforce 6100 foloseste driverele generice pentru geforce 6, adica v190 http://www.nvidia.com/object/win7_winvista_32bit_190.38_beta.html
Ia driverul daca folosesti win7 pe 32bit

Cu toate astea ma intreb pe unde ai cautat? Eu am scris "drivers geforce 6100 windows 7" pe google si am gasit pagina asta in 5 secunde

1 răspuns: