| Golan_Mic_Un_1989 a întrebat:

.. am o problema aseara imi mergea mouse bine (adica puteam sa-l misc repede etc.) si dintr-o data a inceput sa mearga greu adica dabea-l miscam dau funda pentru cel care imi spune cum il fac la loc ( Nu am umblat la setari nimic)

Răspuns Câştigător
| abyy95 a răspuns:

Daca ai windows 7 click dreapta-> personalize->mouse->change mouse pointer->pointer option..si de acolo se regleaza viteza. daca ai win xp intri in control panel si cred ca ai o iconita acolo cu un maus numai stiu sigur daca pe ea..si ai setarile acolo. sper ca te'am ajutat bafta!