| tonynegrui a întrebat:

am o problema cu jocul minecraft pocket edition pe Samsung galaxy s2. Deci sa incep.
Miam rootat telefonul si la cateva jocuri imi zice aplicatie neinstalata cand vreau sa le instalez iar si in acest caz la minecraft.
Va rog ajutati-ma sa fac mincraftul sa mearga dar sa mearga si rootul pentru ca l-am unrootat si mergea si vreau sa fie si rootat
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Ai versiunea 0.6.1? daca nu ti-o dau pe mess(pe TPU nu ma lasa)