| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Minecraft-ul si va rog din tot sufletul sa ma ajutati! Pe mine nu ma lasa sa intru pe servere cu whitelist.
Adica...
1. Daca intru pe server cu whitelist,imi cere sa scriu parola(adica sa ma loghez),eu scriu./login [parola] (fara punct), si apoi imi zice ca parola este gresita.
2. Daca intru pe server fara whitelist(facut prin hamachi sau LAN), pot sa intru dar daca apas TAB ca sa vad lista de Playeri nu imi arata numele ci imi arata ca ma numesc Player iar ceilalti jucatori de langa mine imi vad numele tot ca si Player in loc de numele meu cu care am intrat pe server.

VA ROG AJUTATI-MA

P.S. Primul raspuns care il primesc si care ma si ajuta va primi funda!

Răspuns Câştigător
| superoidxxl a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi minecraft-ul si
reinstaleaza-l inapoi. Spor la joc!

1 răspuns:
| superoidxxl a răspuns:

Mersi pentru funda!