| narciosromantiber a întrebat:

Sall TPU, am o problema cu netul am instalat pe calculator placa de retea si imi apare cele doua monitoare cu ""Local area conection" problea e ca eu am internet de la RCS-RDS si imi apare ca local area conection este conectata iar rcs-u nu mai merge ce pot face? Ms anticipat.PS:dau funda si vot.

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Suna la relatii cu clientii din cadrul RCS&RDS. Ceva nu e configurat.

| narciosromantiber explică:

Nu cred ca e asta

| AgathaRo a răspuns (pentru narciosromantiber):

Mai nou am observat ca filtreaza adresa de mac. Totusi suna la relatii cu clientii RCS&RDS