| maryan12gl a întrebat:

Am o problema cu routerul nu pot sal conectez la internet am net de la AKTA firma de internet din Galati e ca la RDS conectiune PPPoe. Cand bag usernameul si parola de la AKTA in router imi spune sa scot din priza routerul si sa-l bag inapoi dupa 2 min si sa-i dau sa caute iar reteaua cateodata imi zice ca usernameul sau parola sunt gresite nu stiu ce sa-i fac ma chinui de 3 zile.Modelul routerului: http://www.emag.ro/......E6402BBBM/ Funda pentru cine imi da raspunsul corect

1 răspuns:
| RobDogg a răspuns:

Ai incercat sa instalezi driverele de net? Incearca, cauta-le pentru laptopul tau.