| GennJayJay10 a întrebat:

am o problema cu windows 7 64-bit si anume cand instalez un joc imi cere msvcr100.dll si msvcp100.dll le pun dar tot persista o eroare :
The procedure entry point
? 1_Scoped_lock@_ReentrantPPLLock@details@Concurrency@@QAE @XZ could not be located in the dynamic link library MSVCR100.dll. va rog sa imi spuneti si mie cum sa o rezolV!

2 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Pai in primul rand acest program se instaleaza. Si daca nu merge s-ar putea ca jocul sa fie de 32-bit deci nu va merge niciodata.Decat pe un calculator cu 32-bit cum am eu.

| GennJayJay10 explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

De obicei toate jocurile sunt facute sa ruleze ambele versiuni ale win-uli chiar daca e 32-64 bit mai ales jocurile cu un buget foarte mare ca darksiders 2 dar totusi mersi!