| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Mi-am luat niste casti GENIUS.
Am un laptop fujitsu Siemens si atunci cand bag castile sunetul se aude si in casti si in difuzoarele laptopului...
Am windows 7

6 răspunsuri:
| Edwards113 a răspuns:

Prietene,am avut aceeasi problema doar ca am un laptop diferit.In partea dreapta-jos este un desen cu o boxa.Dai click acolo si cand se deschide apesi pe miker, iar prima de la stanga este cauza problemei tale. Funda?

| csremix a răspuns (pentru Edwards113):

Frate,lasa id-ul tau te rog, nu gasesc miker-ul

| Edwards113 a răspuns (pentru csremix):

Eduardmirea18 id-ul meu!

| Edwards113 a răspuns (pentru csremix):

Mixer pardonhappy

| mafiachalenge a răspuns:

Incearca sa umblii in setariile leptopului sa vezi ce poti sa faci s-au daca tot se aude in laptop lasa-l asa ce iti trebuie casti la laptop

| Chirodea03 a răspuns:

Incearca programul realtek hd audio driver daca nu il ai instalat.Cum iti dai seama daca e instalat? Gasesti in partea dreapta jos o boxa roz.
1 Daca nu e instaleaza-l.
2.intra in program si dai pe speakers.
3.la speaker configuration pune setarea Stereo sau Headphone
Done! daca nu reusesti pm me