| Darky13 a întrebat:

Am o problema urgenta cu jocul call of duty mw3 imi da aceasta eroare : "DirectX encountered an unrecoverable error.
Check the readme for possible solutions."
Ce tr sa fac ajutati-ma va rog mult de tot!

Răspuns Câştigător
| Boog a răspuns:

Ambele o sa te ajute foarte foarte mult. Multa Bafta!
P.S ambele iti trebuie.

3 răspunsuri:
| Boog a răspuns:

Incearca sa iti downloandezi un direct X mai nou deoarece si jocul e nou aparut si cere si el oleaca mai mult. Downloandeaza-ti 12 sigur o sa iti mearga si ia-ti si un crack special de la SKRIDOW pentru a nu-ti mai aparea alte erori de genul RDLL sau altele. Bafta
P.S ( Call of duty mw3 crack skridow)

| Darky13 explică (pentru Boog):

Hmm deci sa descarc un crack dar dela skridow sau sa fac si directx?

| jocurifree a răspuns (pentru Darky13):

Descarca direct x si o sa iti mearga

PS. http://jocurifree.org

| Boog a răspuns (pentru Darky13):

Ambele o sa te ajute foarte foarte mult. Multa Bafta!
P.S ambele iti trebuie.