| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare! cand eram mic am avut un joc pe pc. stiu ca era cu mickey mouse. credlaughing primul nivel era pe un vapor si stiu ca arma lui mickey era o bata... un alt nivel era in bucatarie te bateai cu niste sobolanii sau ceva de genu vreau sa ii dau acest joc surori mele sa se joace. funda celui caruia imi gaseste jocul big grin

2 răspunsuri:
| Sandu_Adrian_1997 a răspuns:

Jocul de fapt este cu Animaniacs nu cu mickey, se numește Animaniacs a gigantic adventure

| roxyroxylovepink a răspuns:

Habar n-am