| m4zg4 a întrebat:

Am si eu o intrebare, care dintre voi stiti jocul "Blades of Time"? Tocmai ce l-am instalat si cand dau sa intru in joc nu imi apare nimic. Dau si de 20 de ori si nu se intampla nimic am incercat sa-l reinstalez si tot nu merge..Mentionez folosesc un laptop Acer aspire 5520 2 gb ram 250hdd procesor dualcore 2, 6 gHz si o placa video GeForce 8800M G dedicata pe ram care ajunge la 875 Mb... O fi din cauza cerintelor? Va rog ajutati-ma as vrea foarte mult sa ma joc jocul acesta...
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Mihai_Gabone_1979 a răspuns:

Pai cauta in cd-ul din iso si vezi ca ai un folder skydrow si copiaza tot ce ai in folder si pune peste joc