| BootsToAsses a întrebat:

am si eu o intrebare : ce pot face cand vreau sa deschid metin2 si se restarteaza pc-ul si l-am reinstalat de 1000 de ori ce pot face cel mai folositor raspuns primeste fundita

6 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Metin2 e o prostie! Nu merge pentru ca e jocul prost! Nu vreau sa te jignesc dar eu nu suport Metin2! Totusi am raspuins la intrebare! Nu e bun jocul, ia altul!

| BootsToAsses explică (pentru BDoruAndrei):

Atunci ce sa joc in afara de cabal, 4strory. air rivals, nos tale, perfect world! nu e nici un joc misto daca stiu tu te rog zi-mi o sa-ti dau fundita

| BootsToAsses explică:

Metin2 ro este cel care nu merge

| BDoruAndrei a răspuns (pentru BootsToAsses):

Nu iti suporta calculatorul cerintele de joc! Ce procesor, rami si placa video ai?

| BootsToAsses explică (pentru BDoruAndrei):

Am zis ce jocuri sti pentru ca metinul a mers dar mi-am schimbat windows-ul si nu mai merge

| BDoruAndrei a răspuns (pentru BootsToAsses):

Vindictus Europe! fă-ți cont pe nexon europe si apoi descarcă clientul jocului! Ăsta il am si eu si sunt foarte multumit de joc!