| DoNotDisturbDND a întrebat:

am si eu o intrebare. Cum sa adun creaturi pe metin2 ro fara sa am mantia curajului? Ca era un hack de adunat care acu toti il au si il vreau si eu care imi da linkul si imi spune cum sa instalez detaliat ii

Răspuns Câştigător
| MissYMarYa a răspuns:

Deschide metinu 2 ro casa mearga funda?
big grin

1 răspuns:
| MissYMarYa a răspuns:

Elitepvp e un site cu hack de metin dar vezi sa-l folosesti doar 2 ore pe zi ca daca il folosesti mai mlt poate...afla gm...ma rog.siteul e asta de download : http://www.filehost.ro/......Remus_exe/ vezi ca iti da direct "apasati aici pentru a porni downloadul " cam asa si dai p el si in 3 sec e gta la propriu funda?