| TheGodfatherDumDeeDum a întrebat:

Sall tpu..Am si eu o intrebare despre cs.Am luat de pe net un cfg ...Lam copiat in cstrike la sfarsitul lui am scris : exec sNk.cfg..La numele lui am scris sNk..cfg.Dupa care am intrat in Counter Strike 1.6 In consola am scris : exec sNk.cfg..Si mi-a spus exec couldn't sNk.cfg Ceva de genu..Cum pot sa-mi mearga cfg-ul

Răspuns Câştigător
| xNoName95 a răspuns:

Sterge ce ai scris la sfarsitul cfg-ului dai ckick dreapta pe cfg rename si pui numele sNk apoi intri in cs si scrii exec sNk.cfgwinking funda?