| MysteryMen a întrebat:

am si eu o intrebare...mi-ar merge Assassin's Creed 1 Pe acest PC:
Procesor: Intel Celeron 2. 8Ghz
Ram: 1.5GB
Placa video: 96 MBsad Intel Hd Graphics( Poate as putea sa ii maresc memoria din bios?)

3 răspunsuri:
| Alexxxyk a răspuns:

thinking hmmm cred ca da dar grafici la medim sau la low happy ai rami aia si nu poti mari memoria la placa
funda?

| MysteryMen explică (pentru Alexxxyk):

Placa video o pot mari din bios...o pun de 256 mb dar degeaba in windows nu apare de 256.

| Alexxxyk a răspuns:

Mai eu am placa de 1 gb am incercat sa maresc la un giga si ceva si nimic...