| theopirlea a întrebat:

SALL TPU am si eu o intrebare vreau sa-mi ziceti care e treaba xu xbox live si xbox gold dc am nev cat costa cum platesc tot daca e complet FUNDA :*

1 răspuns:
| Popoviciu_Adrian_1990 a răspuns:

Xbox live contine contul tau, datele tale bancare (ca sa cumperi jocuri si gold online) achievementurile etc.
Xbox live gold este folsit pentru jocuri multiplayer, navigat pe internet.
Poti sa-l cumperi de la altex sau daca ai card in valuta direct de la Microsoft.