| ViseInCeata a întrebat:

Am si eu o perolema cu cs-u (counter strike) incerc sa intru pe un server dar ma conecteaza intruna pe alt server... pe care am intrat cand apas o tasta tot asa ma conecteaza pe acel server ce sa fac sa scap am luat cs din nou am sters cs tot tot si am reinstalat cs de 5 ori ce sa fac? Dau funda raspunsu corect!

Răspuns Câştigător
| RukiRobert a răspuns:

Aici e mai greu. Din cate stiu, CS-ul instaleaza un fel de fisier ascuns, in partitia C. Care nu se sterge odata cu jocul. Acolo se afla acel "redirect", redirect-ul fiind, un plugin de la alte servere, folosit pentru promovare, sa te treaca de la alte servere, pe serverul lor

1 răspuns:
| abcde12345 a răspuns:

Server ul pe care te conectezi e plin si esti redirectionat pe altul