| Ciornei_Marian_1998 a întrebat:

am si eu o problema am instalat windows vista de curand si cand intru in 4 story atunci cand da sa porneasca launcher-ul ma da afara si imi spune ca s-a oprit daca ma puteti ajuta plllsss

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Vista? Serios? pana si cei de la Microsoft au recunoscut ca nu e chiar atat de bun pe cat se asteptau ei laughing Decat vista mai bine xp big grin Dar mai bine 10 ca sa fi in rand cu lumea big grin

| Ciornei_Marian_1998 explică (pentru lpavel):

Am un cazan nu merge 10 voiam sa testez vista pentru ca xp nu am cd facut big grin

| lpavel a răspuns (pentru Ciornei_Marian_1998):

Pai atunci fa-ti un cd cu xp! Vista uita-l pentru totdeauna big grin