| tedy8 a întrebat:

Sall TPU

Am si eu o problema.Cand intru in driver san francisco joc maxim 10 minute dupa care ma scoate din joc.Ajutati.ma va rog e prea tare jocul.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mp28evil28 a răspuns:

Mp28evil

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazal fara sa mai ai vreun program deschis, poate interactiona cu instalul tau

| tedy8 explică (pentru anonim_4396):

Asta am facut dar tot asa face astept alte solutii

| Mp28evil28 a răspuns:

Reinstaleazal iar cand il reinstalezi sa nu mai deschizi nici un program doar astepti sa se termine instalatia (asta deoarece celelalte s-ar putea sa interactioneze cu instalerul)
sau http://kat.ph/pc-driver-san-francisco-rip-tptb-t5859533.html desacrcal de aici (te potiuita la comments toti spun ca lea mers bft)

| tedy8 explică (pentru Mp28evil28):

U il ai si ti.a mers asa?

| Mp28evil28 a răspuns (pentru tedy8):

DA

| tedy8 explică (pentru Mp28evil28):

Da id tau de mess daca vrei funda