| ghorghe123 a întrebat:

..Am si eu o problema cu fifa 13...Cand intru in FIFA imi merge foarte prost adica pana imi da sa selectez limba trec 7-8 min.si acolo se blocheaza.Ce pot sa fac? Doresc sa specific ca am am un pc bunicel adicatonguerocesor Intel dual core de 2.33, 2 gb ram si placa video ATI Radeon hd 5450 de 1gb.Dau Funda +Vot!

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Vezi ca fifa 13 are setarile de grafica in folderul unde l-ai instalat.Da totul pe LOW si vezi cum merge.

| chuckhorea8720001 a răspuns:

Pai daca nu e pirata nu ar trebui sa aiba probleme. Dar uita-te prin setari daca nu cumva ai apasat ceva gresit cand ai schimbat limba.

| ghorghe123 explică (pentru chuckhorea8720001):

Dar inainte sa imi schimb placa video imi pornea fifa 12, chiar daca se misaca intr-un hal dar mergea.iar acum imi face la fel si fifa 12...Si daca imi cumpar fifa 13 o sa imi mearga?