| badearoby a întrebat:

am si eu o problema cu metin2. dau incepe jocul si nu mai intra, nu apare nimic. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salut!
Cu metin2 asta apar deseori probleme, mai ales daca e.ro. Majoritatea se plang de probleme la el. In general serverele lor sunt foarte incarcate si din aceasta cauza se mai blocheaza uneori. O alta cauza poate fi si pc-ul tau. Un asemenea joc necesita o placa video buna si o sursa puternica. Vinovat mai poate fi si antivirusul tau.
Ce poti face tu concret : intra in directorul unde ai instalat jocul si dublu click pe pictograma cu puisorii, patch updater parca se cheama si mai e o pictograma metin2_patcher. Incearca sa intri si de acolo pe joc.
Bafta!