| Sl0 a întrebat:

SAll TPU.Am si eu o problema cu metin2.ro.Nu ca ar fi prima dar fie.Ma lovesc numai de erori de pe 2 pc-uri.Acuma cand il deschid imi bag numele de cont si parola, dau enter, imi aleg caracterul si imi intra in joc dar partial : nu apare iventarul, vad doar ce este in chat ca si cand te teleporterzi si se incarca imaginea.Deci dupa ce m-am conectat si s-a incarcat imaginea mi se inchide metinul si imi apare o intrebare formata din semnele intrebarii gen: '? " si raspunsurile "da" si "nu" tot din "?". L-am si reinstalat, descarcat din nou si to imi face asta.Care s-a mai confruntat cu aceasta problema rog sa-mi dea un sfat.Sunt activ

1 răspuns:
| stikk a răspuns:

Ai folosit hack? daca da de aia. sau ti-a facut unu ti-a bagat virus prin mt. depindewinking