| nicuch100 a întrebat:

Sall, TPU! am si eu o problema cu placa video dedicata, nu mai functioneaza si nu stiu ce sa ii mai fac, am incercat tot felul de chestii de pe net si nimic: restart la bios, sloturile schimbate la placile ram, testarea sursei, curatare de praf ETC NIMIC... placa video este nVIDIA gt 8400 gs; mentionez ca, coolerul functioneaza si toate piesele la fel. merge si placa video integrata etc... porneste pc-ul cu pl. video dedicata, windowsul porneste etc totul merge perfect sad PLZ HELP!

2 răspunsuri:
| Kreatoru a răspuns:

Descarca 3dpchip instaleaza-l si dai pe Video card alege windowsul pe care il ai si biti si instaleaza placa video si dupa dai restart

| nicuch100 explică (pentru Kreatoru):

Placa video nu transmite nici un semnal. deci nu e de la driver