| Barsan a întrebat:

am si eu o problema va rog ajutati-ma.
Azi m-am apucat sa fac un server de metin2 prin hamachi.
am urmarit tutorialul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=nIPp3cGyxig sunt mai multe... am terminat serverul
am facut tot cum explica in tutorial. am facut conturile.
dar problema e ca eu ma pot conecta pe server iar prietenul meu nu poate:( s-a conectat la reteaua hamachi tot dar cand scrie id si parola ii da server indisponibil:-< nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma. funta+vot!

2 răspunsuri:
| Barsan explică:

Daca nu va pricepeti nu va bagati futuva in gura si mortii matii de doris

| Doris_Schuster_1995 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou? Sau poate e accountul de vina.