| Bogdy4Boss a întrebat:

am si eu o problema vreau sa creez un sv de metin2 si cand dau pe vmc imi apare Virtual pc dau Start dar imi apare o eroare,, The virtual machine could not be started because there was not enough memory available on the host" si n-am idee cum sa o rezolv va rog frumos spuneti-mi cum sa imi mearga sa nu-mi mai apara eroarea aceea.

PS: cel mai rapid si bun raspuns care ma poate ajuta primeste Vunda+Vot

Răspuns Câştigător
| MrBrangspears a răspuns:

Pai in primul rand ai pus serverul in Virtual PC pe FREEBSD? I-ai setat memoria in asa fel incat sa iti ajunga si tie? Adica daca ai 2GB ram in server nu pui 2 sau 3, pui 1.

| Bogdy4Boss explică (pentru MrBrangspears):

Am rezolvat problema dar acu am alta imi apare la port map una din buline cu rosu si acea este,, My-sql-Sv

1 răspuns: