| Cold a întrebat:

am si eu o surioara mai mica si de cateva zile ma bate la caplaughing sa o las sa se joace si ea. si nu stiu ce jocuri stiu ca cand eram eu mic aveam un joc cu mickey mouse stiu ca ii batea p`aia cu o batalaughing era un nivel pe un vapor parca. big grin funda cine imi spune cum se num big grin!

Răspuns Câştigător
| beibimic a răspuns:

Nu stiu cum se numeste acel joc, dar pentru surioara ta incearca Santa Clouse in trouble. E foarte dragut.