| rateu a întrebat:

Am si o intrebare,daca fac un giveaway pe youtube, lumea o sa se aboneze la canal dar...acesti abonati o sa ramana? Sau daca postez un video o sa se uite?

1 răspuns:
| Onlares a răspuns:

Ba omule nu iti garantez 100% asta.Adica ce ai spus tu se numeste abonati inactivi si toata lumea le are.Sunt multi oameni care se aboneaza la un canal doar pentru un video sau sunt unii care daca vor sa tina minte un canal se aboneaza.Probabil ca o sa ai si abonati inactivi.Dar nu fi dezamagit pentru ca toata lumea-i are.