| CyPy_3118 a întrebat:

Am sieu o intrebare.Cum instalez Gta San Andreas ca imi zice...please CD/DVD.si nu-mi merge...va rog ajutati-ma. Funda:d

2 răspunsuri:
| BassBooster a răspuns:

MONSTERMASH(un monstertruck am uitat sa scriu)happy

| costin95 a răspuns:

Il crackuiesti iei un crack de pe net sau daca l-ai instalat de pe un format iso trebuie sa aiba in drivere pe care l-ai montat un folder Crack si copiezi imagine de acolo in partitia in care ai instalat gta iti apare o chestie in care zice sa inlocuiesti sau ceva de genu si ii dai yes