| prostulsrl a întrebat:

Sall tpu.am un elicopter cu telecomanda ah-79 l-am luat acum o luna m-am jucat cu iel si acum nu se mai ridica de la sol adica se invarte elicia dar nu se ridica. doar la un centrimetru de son al se ridica.bag la incarcat si nu merge adica il incarc are un bec verde cand se stinge inseamna ca ie gata s-a stins l-am reincercat si la fel ce are.vot

2 răspunsuri:
| catalinaeu a răspuns:

Si eu am acasa.Si mi s.a intamplat la fe l.La mine problema e ca alicele de sus nu mai stau sus cad jos pe celelalte doua alici.Nu prea ai ce face. Funda?

| andreyyy112 a răspuns:

Asa am patit si eu. Se invart amdoua eliciile la aleasi viteza?
La mine s-a ars un motoras. si nu mai am ce sa ii fac ca motorasu costa 50 lei si pe el am dat 120 lei