| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Sall TPU; am un pc cu aceste componente :::::::::: Dual Core E5200 service pack (3)2.50 ghz 4 gb ram si placa video mii ff slaba se numeste sis mirage 3 graphics si as dori sa o schimb as vrea una de gaming gen nVIDIA gtx 8700 s-au 8600 ceva de gaming sa mearga la perfectie cs global offensive si gta 4 si minecraft cat costa una? Imi puteti spune dau funda promit va rog ajutatima dati-mi un site sa vad sa fie macar pana in 200 lei

2 răspunsuri:
| 97George a răspuns:

Cand vrei o placa de gaming automat trebuie sa iei si o sursa cu alimentare separata care depinde de cati conectori are nevoie eu personal iti recomand un gtx 660 la 4 milioane pe olx plus o sursa cu alimenare de 6+2 pini in jur de 150lei maxim daca vrei iti dau link-uri la ce ai de luat

| Ursa_Daniel_1999 explică:

Merita sa iau un nVIDIA gt 610 gigabyte lal 2 gb la processoru meu?