| TearsOfBlood a întrebat:

Am vrut sa imi schimb windows-ul.
Am windows xp si am vrut sa instalez windows xp sp3 fantastic edition.
L-am downloadat si am dat install si m-am razgandit pe parcurs.
Am sters tot ce era din windows-ul ala downloadat si acum cand deschid calc-ul de fiecare data imi intra intr-un setup si imi cere un disk de windows.
P. s: Cand intru trebuie sa dau cu sageti ca sa intre in windows-ul meu instalat deja.
Ce sa fac?
Cel mai bun rasp ia funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai tu ai sters fisierele cu click dreapta si ->Stergere? Dar setup-ul?
Intra in START -> RUN -> "msconfig", te duci la boot.ini,clik "Check all boot paths" si o sa iti arate ca ai doua windows-uri din care unul este incorect si te va intreba daca doresti sa il stergi ->clik ok!
Bafta!

| TearsOfBlood explică (pentru neluL):

Pai zice asa cand dau check all boot paths:It appears that all Boot.ini lines for Microsoft operating system are ok.

| neluL a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Fa-mi o poza ceva, ca nu-mi dau seama cum intri!

| TearsOfBlood explică (pentru neluL):

Lasa ca am reusit... Ms pentru sfat.

| neluL a răspuns (pentru TearsOfBlood):

...si ce ai facut? poate imi dau seama...asa pentru mine!

| TearsOfBlood explică (pentru neluL):

Exact ce mi-ai spus gresisem eu undeva...

| neluL a răspuns (pentru TearsOfBlood):

OK! bye, bye wave