| zZzPSzZz a întrebat:

SALL TPU!

Am vrut sa ma apuc de LOL azi, iar cand dau 2xclick sa intru pe el imi apare icon-ul iar dupa imi scrie

RADS Error

Could not connect to the HTTP server.Please check that your Internet connection is enabled and that your firewall is not blocking access.

Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| adsx a răspuns:

Ai probleme cu internetul.Asa imi facea si mie cand viteza era prea mica

| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie trebuie sa-l reinstalezi. daca nu-ti merge nici atunci mi se parea ca are un program care dadea voie sa ruleze jocul