| Mitzu2013 a întrebat:

Am Windows 7

Si vreau si eu sa ma joc minecraft

dar problema ieste ca: cand il deschid Se incarca 2-3 Sek Si dupa dispare dupa ecran nu stiu de la ce ieste va rog eu sa-mi dati raspuns cat mai repedee

Dau Funda+Vot

Raspundeti Repede Va rogggg
Scuze de Categorie

4 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Probabil trebuie sa dai force update la minecraft.

| Mitzu2013 explică (pentru C8PILUcool):

Am dat force update si tot asa se inchide...sad

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Gastronomie"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Să-ţi răspund şi la întrebare : probabil că versiunea descărcată de tine NU este compatibilă cu Windows 7 sau chitul de instalare NU era bun.
Încearcă să-l dezinstalezi, dai restart la Pc, apoi descarci/instalezi altă variantă a jocului ( alt kit de instalare, de la alt link ).

Toate cele bune.

| mihaicaulea a răspuns:

Caută altă variantă pe internet. Nu toate-s funcționale.