| Rares1997 a întrebat:

Ar merita sa-mi cumpar(http://www.altex.ro/......ntrollere) sau (http://www.altex.ro/......charted-3) va rog sa imi spuneti!

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Eu l-as lua cu GT5 fara sa ma gindesc de 2 ori. Acum depinde ce gen de jocuri preferi, doar ca FIFA sint o gramada de genul si nu e nimic fantastic la el, pe cind GT5 e o adevarata capodopera.

| Rares1997 explică (pentru KodrutZ):

Ce e GT5?

| Rares1997 explică (pentru KodrutZ):

Ar fi mai bine ps3 asta decat pc-ul ala pe care l-am aratat in celelalte intrebari?

| KodrutZ a răspuns (pentru Rares1997):

Grand Turismo 5, evident, tu nu te uiti ce linkuri ai dat? Nu ar fi mai bine sau mai putin bine, e complet diferit.

| Rares1997 explică (pentru KodrutZ):

Http://www.altex.ro/......6570-linux pc asta ar fi mai bun? ca nu stiu ce sa imi cumpar pc sau ps3 si de asta tot intreb pe aici

| KodrutZ a răspuns (pentru Rares1997):

Clar PS3 in loc de mizeria aia de sistem.

| Rares1997 explică (pentru KodrutZ):

Si ce zici daca am un TV normal Panasonic avand ecran destul de mare ar merge jocurile bine? ca am vazut pe youtube ca merg

| KodrutZ a răspuns (pentru Rares1997):

Depinde ce rezolutie si ce intrari are, nu ca e mare sau mic. happy

| Rares1997 explică (pentru KodrutZ):

Nu gasesc pe net sa iti arat da eu zic, ca merg cu grafica buna! chiar daca nu e LCD sau LED ca nu e neaparat pentru ca am vazut pe youtube care se jucau pe ps3 si pe TV normal!