| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,are cineva un cont premium de minecraft? Pentru ca este ziua mea, va rog frumos daca aveti unul adaugati-ma natler492 pe skype(am o poza cu un cer)adaugati-ma si imi trimiteti contul pe privat.

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

N-ai 20 de euro sa-ti cumperi?

| Alexandru_Vasile_1990_I8t9 a răspuns:

Mai nou toti cacati cu ochi vin sa cerseasca dupa conturi peremiu de mc, e vina noastra ca nu va da parinti vostri 20 euro pentru un joc?, vrei acel jos?, du-te si suge *** la unu, poate iti ia ala... milogu pwli