| smekeru200 a întrebat:

Sall,TPU! As dori sa-mi spuneti ce bonusuri sa bag in iteme la ninja lame(la metin2 desigur)adica bonusurile 1/5.Dar va rog sa fie foarte bune! Si spuse calumea doresc pe cineva care chiar stie metin2.cel mai bun raspuns funda!

3 răspunsuri:
| smekeru200 explică:

Astet alte raspunsuri FOLOSITOARE si detaliate! va roghappy

| Angelino1998 a răspuns:

In primul rand daca intra pe ele pgm sau pc, trebuie sa bagi neaparat pc +13 %, iar ca alte bnsuri aparare sabie, evantai, dexteritate...bafta

| smekeru200 explică (pentru Angelino1998):

Bah eu le vreau exact nu ca "aparare sabie, evantai, dexteritate,, baftasad"