| smekeru200 a întrebat:

Sall TPU, as dori sa-mi spuneti cum sa pun la metin2 bonusurile la arma,armura,cercei...,la razboinic,la ninja,la sura, la saman.Va rog ajutati-ma.Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

E un copy paste de la un utilitazor.
Bratara : 1500/2000PV, 15 Rez. Magie, 10Semi-om, 10% patrunzatoare
Colier : 2000PV. 15 Aparare sabie. 15 aparare 2 maini. 10patrunzatoare.
Papuci : 2000PV. 15 Sabie. 15 2 maini. 10critica.
Cercei : 10% Semi-om. 15sabie. 15 2maini 15pumnal
Armura : 2000pv. 15 sabie. 15 2maini
Coif : 15% Rez. magie 10% Semi-om. 8% Otrava
Arma : 10% semi-om 12 INT(sura şi şaman/STR(war) şi DEangryninja). 10Critica/patrunzatoare.

2 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Pai daca e pe Metin2RO ai in cufar de lvl 20 5 puteri verzi si 5 magii ..cu 5 din alea adaugi si cu 5 le modifici ..nu mai tin minte cu care.
Daca ii pe un metin privat la ei de la mag generel.

| marius6543 a răspuns:

Pai la sura si shaman pune int max daca se poate si semi-oamenilor max si la ninja dex si hh la war nu e prea greu pune tarie si hh si mai pune din cand in cand aparare.