| Mihai_7676 a întrebat:

as dori sa stiu cat de bun este antivirusul Microsoft Security Essentials. Am avut probleme cu virusii in trecut.Acum am ESET Smart Security 5 si sunt multumit de el dar asi dori sa stiu daca Microsoft S. E este mai bun! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Microsoft Security Essentials este un antivirus oferit gratuit de Microsoft.Acest antivirus aduce foarte multe avantaje (pe mine m-a tinut 2 ani si ceva aproximativ).Se updateaza la zi, ofera real time protection si nu trebuie PIRATAT.Sunt convins ca tu ai ESET Smart Security 5 PIRATAT si iti aduce o multime de dezavantaje. Daca in trecut ai avut probleme cu virusii iti recomand MSE.Este o alegere perfecta acest antivirus si da rezultate foarte bune mai ales in Windows 7 pe 32/64 Biti.Asa ca descarca-l gratuit direct de pe site-ul lor.Este foarte usor de folosit.

| downdl a răspuns:

Dami voie sa te contrazic nu are cum sa fie antivirusu de la Microsoft mai bun decat. kaspersky, bitdefender sau chiar eset. recomand eset. setat cum trebuie este un antivirus excelent uite aici si o promotie gratis pe 6 luni sa nu mai fie nevoie sa al piratezi: http://downdl.com/2011/11/eset-smart-security-5-home-licenta-gratis-6-luni/