| DaniTDCI a întrebat:

as juca si eu un joc asa mai calumea,stiti vreun joc asemanator cu call of duty? fara delta force, medal of honnor, funda

5 răspunsuri:
| alessyo21 a răspuns:

Wolfenstine the new order!

| Zanescu_Dani_1996 a răspuns:

Ai incearca jocurile: CS:GO, Hitman Absolution, Battlefield (sunt mai multe versiuni la battlefield alege-o pe care o vrei tu) cs 1.6 sau cs 1.7 sper ca te-am ajutat

| Dumbi a răspuns (pentru Zanescu_Dani_1996):

Decand exista CS 1.7?

| DaniTDCI explică (pentru Dumbi):

E cs 1.6, dar e modificat

| Pac1 a răspuns:

Salut, ca shooter iti recomand Battlefield 4, Killzone, CS:GO, daca vrei sa joci si altceva iti recomand cu incredere Batman:Arkham City, Arkham Night sau Arkham Asylum, o zi buna!